کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار شما

کلمات کلیدی مناسب برای کسب و کار شما

انتخاب کلمات کلیدی در زمینه فعالیت یک وب سایت از مهترین کارهایی است که هر مدیر وب سایتی می بایست انجام دهد تا از طریق آن قادر باشد عناوین و محتوای مناسب صفحات سایت خود را انتخاب نماید.

در هر شغلی مهترین کلمات کلیدی مرتبط با آن مشخص است، اما با کمک ابزارهای مختلف پیدا کردن عبارات کلیدی جدیدتر و میزان جستجوی آنها بسیار ساده تر خواهد بود.

ابزارهای گوگل در انتخاب کلمات کلیدی مناسب

گوگل دو ابزار بسیار کاربردی برای این کار دارد که عبارتند از ابزار Goolge Trends و یکی دیگر Google Keyword Planner و با استفاده از آنها به راحتی می توانید عبارات کلیدی در زمینه فعالیت خود را بیابید.

انتخاب کلمات کلیدی مناسب

ابزار Google Trends

برای جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با زمینه کاری خود می توانید به سایت Google Trends مراجعه نمایید. این سایت مهمترین عبارات کلیدی مربوط به زمینه کاری شما را در اختیارتان قرار می دهد.

کافی است کلمه اصلی زمینه فعالیت خود را در باکس بالای صفحه وارد نمایید.

پس از آن شما به صفحه دیگری منتقل می شوید که در آن آمار مربوط به کلمه ای که شما جستجو نموده اید، نمایش داده می شود. کافی است در بخش پایین صفحه (Related searches) اطلاعات مربوط به کلمات کلیدی مرتبط به سایت خود را بیابید.

در این بخش دو تب وجو دارد: Top و Rising که تب Top به شما مهمترین کلمات کلیدی و تب Rising کلماتی که دارای رشد بسیار در جستجوی کاربران می باشد را نمایش می دهد.

اینها مهترین کلمات کلیدی زمینه شغلی شما هستند و می توانید از آنها برای ساخت مقالات جدید خود بهره گرفته و در سایت خود استفاده نمایید.

ابزار Google AdWords Keyword Planner

نرم افزار دیگری برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط است که توسط گوگل پیاده سازی شده است. در حقیقت Google Trends به شما مهترین کلمات و Google Keyword Planner به شما تمام کلمات کلیدی مرتبط را نمایش می دهد.

پس از ورود به Keyword Planner بر روی Search for new keywords using a phrase, website or category کلیک نموده و سپس در محل مورد نظر کلمه کلیدی خود را وارد نموده و بر روی کلید Get Ideas کلیک نمایید.

پس از آن نتایج به صورت دو تب Ad group ideas و Keyword ideas نمایش داده می شود که برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط باید بر روی تب Keyword ideas کلیک نمود. در این گزارش تعداد جستجوهای انجام شده هر عبارت نمایش داده می شود.

برچسب ها:

افزودن نظر

CAPTCHA2