خدمات الکسا

خدمات الکسا

رتبه الکسا چیست؟

رتبه الکسا برآوردی از میزان محبوبیت سایت شما نسبت به سایر سایت ها است. از آنجا که رتبه یک اندازه نسبی است، رتبه سایت شما نه تنها به ترافیک آن سایت وابسته است بلکه به تغییرات ترافیک در سایر سایت ها بستگی دارد.

الکسا چگونه اطلاعات خود را دریافت می کند؟

الکسا دارای یک پانل داده بزرگ ترافیکی است که میلیونها نفر از مردم سراسر جهان را تشکیل می دهد. بر اساس داده های این نمونه، الکسا تعداد بازدیدکنندگان را به تمامی سایت های اینترنتی برآورد می کند.

رتبه الکسا چگونه محاسبه می شود؟

الکسا بازدیدکنندگان روزانه و بازدیدهای صفحه را در هر سایت در 3 ماه گذشته برآورد می کند. سایتی که بالاترین ترکیب از بازدیدکنندگان و نمایش های صفحه در 3 ماه گذشته را به دست آورد، رتبه اول را دارد. سایت با کم ترین رتبه در حدود 30 میلیون نفر است. اگر هیچ کس در پانل اندازه گیری در 3 ماه گذشته از یک سایت بازدید نکرده باشد، هیچ رتبه ای برای آن سایت وجود ندارد.

چگونه رتبه الکسا را بهبود ببخشیم؟

محتوای باکیفیت که این محتوا می بایست مدام به روز شود که این امر انگیزه را در مخاطبان بالا می برد.

لینک گذاری از سایت های مرتبط، اعتبار سایت شما را بالا می برد. همچنین لینک های داخلی، لینک هایی که از یک صفحه یا پست در سایت شما به دیگری هدایت می شوند، می توانند بسیار مفید واقع شوند. در کل هر دو لینک های داخلی و خارجی به موتورهای جستجو کمک می کنند اما لینک گذاری باید به طور مناسب انجام گیرد چون پیوند بیش از اندازه می تواند اعتبار سایت شما را کاهش دهد و توسط موتورهای جستجو مجازات شود.

پیدا کردن کلمات کلیدی که باعث رشد و افزایش رتبه الکسا سایت شما می شود.

تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به رقبا که به شما این امکان را می دهد تصمیمات مثبتی بر کسب و کار خود صورت پذیرد.

SEO که یک استراتژی بسیار مهم است که سزاوار مقدارد قابل توجهی از وقت شما است. اما SEO فقط در مورد ارتقاء وب سایت شما نیست. همچنین در مورد ساخت سایت شما برای مشتریانی که از آن برای ارتباط با نام تجاری استفاده می کنند بهتر است.

در آخر الکسا یک استراتژی بازاریابی است که شامل تحقیقات کلید واژه، تجزیه و تحلیل رقابتی و ابزار تجزیه و تحلیل وب به عنوان بخشی از برنامه پیشرفته ما است. شما دستورالعمل های خاصی در مورد چگونگی بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو، قابلیت استفاده، عملکرد صفحه، پیوند به عقب دریافت خواهید کرد.   

هدف eNext ساخت سایت مناسب با در نظز گرفتن علایق شما و بهبود آن می باشد. 

برچسب ها:

افزودن نظر

CAPTCHA2