افزایش کلی رتبه سایت در گوگل

افزایش کلی رتبه سایت در گوگل

چگونه رتبه سایت در گوگل را افزایش دهیم؟

پنج راه کاری که باید انجام داد تا رتبه سایت شما افزایش یابد:

 1. انتشار محتوای مرتبط: محتوای کافی که به طور خاص برای کاربر مورد نظر ایجاد شده است، ترافیک سایت را افزایش می دهد که باعث افزایش اعتبار و ارتباط سایت شما می شود و هیچ جایگزینی برای محتوای عالی وجود ندارد.
  شناسایی و هدف کلمه کلیدی برای هر صفحه که این عبارات باید چند بار در صفحه تکرار شوند.
 2. به روز رسانی منظم محتوا: محتوای به روز شده که به عنوان یکی از شاخص های مرتبط بودن سایت به شمار می آید باید به طور منظم به روز شود.
 3. ابر داده: هنگام طراحی سایت هر صفحه حاوی تگبرای وارد کردن ابرداده یا اطلاعات مربوط به صفحه شماست.
  • عنوان ابر داده: عنوان ابرداده مسئول عناوین صفحه نمایش که در بالای پنجره مرورگر است، می باشد که این مهم ترین فراداده در صفحه شماست.
  • تعریف ابرداده
   یک توضیح مختصر و جذاب از آنچه درون سایت قرار دارد، با هدف تشویق مردم برای ورود به آن که این توصیف شامل دو جمله کامل است.
  • کلمه کلیدی ابرداده: به عنوان یک قاعده کلی، سعی کنید آن را به حدود 6-8 عبارات، هر عبارت شامل 1-4 حرف. یک نمونه عالی «درجه علوم رایانه» است. کلمه کلیدی برای تطبیق رتبه بندی موتورهای جستجو استفاده می شود.
  • لینک ارزشمند: تمرکز بر ایجاد لینک های مرتبط در متن. به جای داشتن لینک «اینجا کلیک کنید» سعی کنید نام مقصد را بنویسید. در واقع «اینجا کلیک کنید» هیچ ارزشی برای موتورهای جستجو ندارد.
 4. استفاده از تگ alt: رسانه های تصویری یعنی عکس ها را با استفاده از برچسب alt توسط یک متن توصیف کنید. آنها موتورهای جستجو را قادر می سازند که کاربران صفحه مورد نظر خود را پیدا کنند.

رتبه سایت در گوگل

برچسب ها:

افزودن نظر

CAPTCHA2